KONST / Litografier / Färglitografi 9884295
nr 988 4295
Färglitografi
Birgitta Lundberg, "Blå växter", 13/25, signerad, -70, motivet: 49x41
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:34:35
150 kr
350 kr
500 kr
19 okt